ProDevice MMD360+

Home » ProDevice MMD360+

demo-attachment-78-page-map

Genel Bakış

Manuel medya imha ProDevice MMD360+ tüm 2,5 ”ve 3,5” sabit sürücülerinizi, SSD disklerinizi, tabletlerinizi ve cep telefonlarınızı güvenle yok etmek için mükemmel bir çözümdür. Etkili verilerin kaldırılması gerektiğini gören ve takdir eden şirketler ve kurumlar için tasarlanmıştır.

Ünite manüel olarak çalıştırılır ve çalışması için elektrik ve fiziksel güç gerektirmez. Sadece kolu indirin ve çelik bir pim sabit sürücüyü perfore edecek. İmha edicinin tabanı çok sabittir ve kaymayı önleyici bir madde ile donatılmıştır.

 

İsteğe bağlı değiştirilebilir imha adaptörü mevcuttur ve aynı anda birkaç yerde delik açılmasını sağlar (23 adet değiştirilebilir çelik pim).

Bu cihaz, tam otomatik yıkıcılar için ilginç bir alternatiftir. Kompakt tasarım ve hafif olması bu destroyerini ofiste rahat bir cihaz yapar. Başlıca özellikleri; dayanıklılık, güvenilirlik ve veri koruma standartlarıyla uyumluluktur.

 

KURUMSAL MMD360 + ORGANİZASYONLAR, MEVZUAT VE GÜVENLİK KILAVUZLARI İLE UYUMLULUK

ProDevice MMD360 + cihazıyla veri ortamını yok etmek, disklerin, kasetlerin, tabletlerin veya cep telefonlarının deforme olmasına ve zarar görmesine neden olur; bu cihazlarda depolanan bilgiler kurtarılamaz hale gelir. Bu nedenle, MMD360 +, GSYİH tarafından tanımlanan gizli verilerin korunmasına ilişkin en yüksek standartları önemseyen şirketler ve kurumlar için mükemmel bir çözümdür.

 

 

Teknik Özellikler

PRODEVICE MMD360+ İMHA EDİCİ
Boyutlar (kulplu)
PRODEVICE MMD360+ İMHA EDİCİ 84 cm x 87 cm x 34 cm
Flash medya imha adaptörsüz ağırlık
PRODEVICE MMD360+ İMHA EDİCİ 39 kg
Flash medya imha adaptörüyle ağırlık
PRODEVICE MMD360+ İMHA EDİCİ Hayır
Basınç kuvveti
PRODEVICE MMD360+ İMHA EDİCİ 4,5 tona kadar
Garanti
PRODEVICE MMD360+ İMHA EDİCİ 5 Yıl
Shopping Basket