ProDevice DGX02

Home » ProDevice DGX02

demo-attachment-78-page-map

Genel Bakış

Mobil, otomatik parçalayıcı ProDevice DGX02 (Data Grinder Xtreme), her türden veri ortamının nihai, fiziksel imhası için en yeni nesil cihazdır: kayıt kasetleri, disketler, optik diskler, 2.5 “ve 3.5” sabit sürücüler, flash ortamlar ve SSD’ler , cep telefonları, tabletler, dizüstü bilgisayarlar.

Özellikler

Motorun, yüksek güç aktarımlı (5.5 KW) kontrol sistemi ve uygun sertlikte çelikten yapılmış özel kesme bıçakları ile birlikte kullanılması, makinenin hızlı ve verimli çalışmasını sağlar.

Çekmece besleme sistemi, güvenli kullanımı sağlamak için bir güvenlik cihazı ile donatılmıştır. Tahrip edilmiş diskler veya diğer dijital bilgi taşıyıcıları doğrudan bir nakliye arabasına (250 kg’a kadar kapasiteli) yerleştirilen özel, dayanıklı plastik bir kaba (boyutlar: 800x600x450mm) gider. Bu şekilde, hasarlı cihazlar kolayca taşınabilir.

 

 

GENEL KURUL DGX02, MANDATES, YÖNETMELİK VE GÜVENLİK KILAVUZU İLE UYUMLULUĞU

DIN66399 H-5 manyetik veri ortamlı sabit sürücüler için O-2 optik veri ortam için T-3 manyetik bant ortam için E-2 elektronik veri ortamları için
Fiziksel HDD imhası için DMS 2008 / C seviyesi
 
ProDevice DGX02 cihazıyla veri taşıyıcılarının imha edilmesi, disklerin, kasetlerin, tabletlerin veya cep telefonlarının küçük parçalara ayrılmasına neden olur; bunlar üzerinde depolanan bilgiler kurtarılamaz. Bu nedenle, DGX02, GSYİH tarafından tanımlanan gizli verilerin korunmasına ilişkin en yüksek standartları önemseyen şirketler ve kurumlar için mükemmel bir çözümdür.
 
Shopping Basket