ProİMHA

Proİmha, Tekniknokta bünyesinden oluşturulmuş imha hizmetleri sağladığı girişimidir.

Tekniknokta, tüm depolama ortamları ve mobil cihazlarda Veri kurtarma, Adli bilişim ve Siber Güvenlik  konularında uzmanlaşmış hizmet veren yüksek teknoloji donanımlı  bir bilişim danışmanlık firmasıdır. 10 yılı aşkın bir süredir hizmetlerimizi müşterilerimize sunmaktayız.

En ileri teknolojiye sahibiz ve en son teknolojiye sahip donanımları kullanarak, üst düzey uzmanlıkla birlikte Harici ve dahili Harddiskler, SSD’ler, Mobil Telefonlar ve Tabletler, Sunucular, RAID’ler, Hafıza Kartları, Flash bellekler gibi sürücülerden ve bunların dışında tüm veri depolama ortamlarından veri elde edebiliyoruz, verileri yok edebiliyoruz veya analiz raporlaması yapabiliyoruz.

Sonuç olarak, müşterilerimizin veri teknolojisi konusunda tüm ihtiyaçlarında , başarılı ve güvende olmalarını sağlayarak en yüksek başarı oranını sunuyoruz. Hizmetlerimiz için birinci sınıf ekipmanlarla iyi donanımlı bir laboratuvara sahibiz.

10 YIL TECRÜBE

2006 yılında kurulan TeknikNokta Veri Kurtarma, ihtiyacınız olan alanlarda profesyonel destek sağlayan genç ve dinamik bir kuruluştur. Hizmet kalitesiyle her geçen gün zirveye bir adım daha yaklaşan TeknikNokta, sorunların çözümünde izlediği yol ve sahip olduğu vizyonla yenilikçi bir politika izlemektedir.

Tekniknokta , tüm depolama ortamları ve mobil cihazlarda Veri kurtarma, Adli bilişim, Siber Güvenlik ve Veri İmha  konularında uzmanlaşmış hizmet veren yüksek teknoloji donanımlı  bir bilişim danışmanlık firmasıdır.

Veri kurtarma ve veri teknolojisi alanlarında uzmanlığı ve hizmet kalitesiyle, liderliği hedefleyen TeknikNokta Bilişim Mühendislik Çözümleri, bilgisayar mühendisliği ile elektrik elektronik mühendisliği dallarında akademik eğitimini tamamlamış, sadece pratik değil teorik olarak da yeterliliğe sahip ve sektörde ki gelişmeleri yakından takip eden genç bir takımdan oluşmaktadır.

İLETİŞİM

GARANTİ EDİYORUZ.

  • Güvenilirlik

  • Duyarlılık

  • Müşteri Odaklılık

  • Çözüm Odaklılık

  • Esneklik

  +90 212 916 1222

REFERANSLAR

DONANIM & YAZILIMLARIMIZ

Shreedder Cihazımız ve Özel güvenli silme yazılımımız

DAHA FAZLA

TEKLİF İSTEYİN

Verilerinizi Silme Konusunda Yardıma mı İhtiyacınız var? Formu Doldurup Gönderin Biz Sizi Arayalım.

TEKLİF İSTEYİN
[contact-form-7 404 "Not Found"]

ÇAĞRI MERKEZİ

444 0 643

SABİT TELEFON

+90 212 916 1222

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

09:00 – 18:00

ÇAĞRI MERKEZİ

444 0 643

SABİT TELEFON

+90 212 916 1222

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

09:00 – 18:00